מקבלי מגינים ותעודות כבוד והערכה | רוקחות 2009

מגיסטר הדסה ביימל – מבית מרקחת "הדר" בחיפה .

הדסה אישה רבת פעלים, יזמית, תעשיינית מומחית בעלת שם בתחום המוצרים הטבעיים. הדסה הידועה כבעלת מרץ בלתי נלאה  תרמה מזמנה וממרצה לפעילות ציבורית בהסתדרות הרוקחים בישראל, שמשה במשך שנים רבות בתפקיד יו"ר סניף חיפה והצפון, היתה חברה בוועדה המרכזית וייצגה את הסתדרות הרוקחים בישראל בכבוד בפורומים בין לאומיים.

מגיסטר הדסה ביימל - מבית מרקחת "הדר" בחיפה

מגיסטר יהודית עמרה – מבית המרקחת "עליה" ר”ג .

יהודית – משמשת כרוקחת מעל 30 שנה. שמה יצא למרחוק בתחום ההומיאופתיה וצמחי המרפא, הקדישה גם היא מזמנה וממרצה לפעילות ציבורית והיתה חברה בוועד סניף ת"א, חברה בועדה המרכזית של הסתדרות הרוקחים בישראל ויו"ר של ועדת המשנה לרפואה משלימה. בד בבד עם המשך פעילותה כרוקחת משמשת יהודית מזה שנים גם כנציגתה בישראל של חברת ההומאופטיה הידועה בוארון. יהודית שוהה עתה בחו"ל ובקשה מחברינו לאון גרנט לקבל את התעודה בשמה.

לאון גרנט בשם מגיסטר יהודית עמרה - מבית המרקחת "עליה" ר”ג . 

מגיסטר מנשה לביא מבית מרקחת "רמב"ם" בגבעתיים,

מוותיקי הרוקחים, שרת את הציבור מעל-40 שנה. גם הוא הקדיש מזמנו וממרצו לפעילות ציבורית, היה חבר ועד סניף תל אביב וחבר בועדה המרכזית.

מגיסטר מנשה לביא

מגיסטר דב פישר מבית מרקחת הדר יוסף מת"א,

מותיקי הרוקחים בתל אביב, שרת את הציבור קרוב ליובל שנים, הקדיש מזמנו וממרצו לפעילות ציבורית כחבר בועד סניף ת"א והועדה המרכזית וכיהן גם כיו"ר חברת "גהה" שהופעלה בזמנו ע"י הסתדרות הרוקחים בישראל.

מגיסטר דב פישר

מגיסטר שלמה אבסטדו מבית מרקחת "מור" ברמת השרון ובית מרקחת "פרמה לי" בראשון לציון,

משרת את הציבור כ-30 שנים וממשיך לעשות כן.

מגיסטר שלמה אבסטדו מבית מרקחת "מור" ברמת השרון ובית מרקחת "פרמה לי" בראשון לציון,

מגיסטר רונית אזוב

מבית מרקחת "טבעון", ולאחר מכן "רימון" שבקרית "טבעון", משרתת את הציבור מעל 33 שנים, וממשיכה לעשות כן גם עתה, הייתה בין מקימי חב' "מדינט" שפעלה למען הרוקחים בתחום הכלכלי.

מגיסטר רונית אזוב

תעודת "יקיר הסתדרות הרוקחים בישראל" הוענקה למר שלמה רייבר.

במשך עשרות שנים שירת אדם יקר וצנוע את חברי הסתדרות הרוקחים בישראל במשרד בתל אביב. הוא פרש לגמלאות לפני מספר שנים, אך נפשו קשורה אלינו בעבותות.
על פעילותו המסורה רבת השנים של מר שלמה רייבר החליטה הועדה המרכזית של הסתדרות הרוקחים בישראל להעניק לו תעודת "יקיר הסתדרות הרוקחים בישראל ".
התעודה הוענקה לו בטקס שנערך באירוע רוקחות 2009 ע"י הגזבר וחבר הועדה המרכזית הותיק מגר' שלמה (סולי) עזרא.

תעודת "יקיר הסתדרות הרוקחים בישראל" הוענקה למר שלמה רייבר

סגור לתגובות.